איגוד המוסכים בישראל

לנקוט יד קשה נגד מוסכים המרכיבים ומשפצים מנועים ללא רישיון

כך דורש איגוד המוסכים במכתב ששיגר לגורמים במשרד התחבורה; באיגוד נתקבלו תלונות מצד בעלי רכב שנפגעו מהחלפת מנוע שבוצעה ע"י "חלפי דבקו", יבואן ומשווק חלפים שאינו מוסך מורשה


מנכ"ל איגוד המוסכים בישראל, חיים מלאך, פנה בימים אלה אל שמעון אברהם, ראש תחום בכיר באגף הרכב במשרד התחבורה, בבקשה לנקוט באמצעים משמעותיים העומדים לרשות המשרד נגד מוסך "חלפי דבקו" מתל אביב.

בבקשה נטען, כי לאחר שבבדיקה מקיפה שנערכה באיגוד המוסכים, בעקבות מספר תלונות של לקוחות אשר טופלו במוסך זה, התברר כי המוסך ובעליו, דוד כהן, הרכיבו ושיפצו מנועים לרכב, למרות שאין ברשותם רישיון של משרד התחבורה.

בין יתר המסמכים שצורפו למכתבו של האיגוד, מצוי גם מכתבו של בעל מוסך "דבקו", דוד כהן, שאישר כי אכן ביצע הרכבת מנועים ואף שיפץ מנועים לרכב, כאשר אין ברשותו רישיון מתאים לכך.

באיגוד המוסכים אומרים, כי הם נוקטים מדיניות של יד תקיפה כלפי מוסכים אשר מבצעים עבודות שירות לרכב, מבלי שיהיה בידם אישור ורישיון ממשרד התחבורה.

בתגובה למסמכים אלה, הודיע משרד התחבורה למנכ"ל האיגוד כי הנושא מטופל על-ידי מחלקת התביעות של משרד התחבורה, שיגיש תביעה נגד המוסך האמור.

באיגוד המוסכים מציינים, כי הם משמשים צינור עיקרי לאיתור ודיווח על מוסכים העובדים ללא רשיון, בעקבות דיווחי שטח ממוסכים מורשים ופניות אזרחים רבות למחלקת פניות הציבור של האיגוד. 

נועם שרביט

לצפיה בכתבה המלאה

כניסה לחברים
עיצוב ובניה B-net digital
error: Content is protected !!