איגוד המוסכים בישראל

חיים מלאך, מנכ"ל איגוד המוסכים מוסר כי: "במסגרת פעילויות האיגוד למען הקהילה נענינו בחיוב לשיתוף הפעולה עם "בית הגלגלים".

איגוד המוסכים ממליץ לחבריו העסקת עובדים מוגבלים החברים ב"בית הגלגלים".


המסר המוביל את "בית הגלגלים" הוא: "גם הנכה הינו שווה בין שווים ובעל יכולת ככל אדם לעבוד במשרות שונות ומגוונות בחברה."

אגודת ש"י – "בית הגלגלים" – הינה אגודה לשיקום וסיעוד ילדים ובוגרים נכים. בית הגלגלים עוסק מזה 22 שנה בסיוע לנוער ובוגרים נכים הסובלים בעיקר מניוון שרירים ושיתוק מוחין. האגודה מאפשרת פעילות בסביבה בריאה ותומכת של מדריכים מתנדבים, תוך מתן דגש על פיתוח היכולות החברתיות ועצמאותם של הנכים. מרכז הפעילות של "בית הגלגלים" נמצא בלב הרצליה ובנוסף קיימים שלושה סניפים נוספים ברחבי הארץ: ירושלים, בנגב, ובגליל.

הפעילות ממנה נהנים כ- 300 נערים ובוגרים נכים, מופעלת באמצעות צוות מדריכים ומלווים מסור ומיוחד המונה כ- 300 מתנדבים.

יו"ר האגודה הינו מר אביעזר גרואר , עו"ד אשר שימש בעבר מדריך מתנדב בפרויקט, כמנכ"ל האגודה משמש מר טורם אברמי.

המטרה החשובה ב"בית הגלגלים" היא להקנות הכשרה ולאפשר השמה תעסוקתית לבוגרי הפרויקט. כיום ישנם כ -30 מועמדים בוגרים, בני 22 ומעלה, החברים באגודה אשר יש ביכולתם להשתלב בהשמה מידית בעבודה. המסר המוביל את "בית הגלגלים" הוא: "גם הנכה הינו שווה בין שווים ובעל יכולת ככל אדם לעבוד במשרות שונות ומגוונות בחברה."

במסגרת המשך דרכם של חניכי "בית הגלגלים", הוקמה תוכנית להשמה והכשרה תעסוקתית, שמטרתה לנסות ולסייע לכל חבר וחברה בקבוצת הבוגרים להשתלב בעולם העבודה והיצירה בקהילה ובכך להגשים את עצמו בדרך לעצמאות ככל בוגר בן גילו. בבסיס הגישה מתן הזדמנות לאנשים נכים, להתבטא בעבודה מתאימה ולמצות את יכולתם על פי מכלול כישוריהם, ללא הנחות ובשכר.

התוכנית מותאמת לכל משתתף על פי צרכיו וכוללת שלב של אבחון ולאחריו פעילות להכשרה ולהשמה מקצועית.

חיים מלאך, מנכ"ל איגוד המוסכים מוסר כי: "במסגרת פעילויות האיגוד למען הקהילה נענינו בחיוב לשיתוף הפעולה עם "בית הגלגלים". איגוד המוסכים מיצג למעלה מ- 4800 מוסכים ברחבי הארץ המעסיקים למעלה מ- 35 אלף איש. אנו מקדמים בברכה את שיתוף הפעולה בין האיגוד לפרויקט ההשמה של מועמדים מטעם "בית הגלגלים" ואנו ממליצים בזאת לחברנו באיגוד לשלב מועמדים מ"בית הגלגלים" לעבודה במוסכים."

מוסכים המעוניינים לקבל פרטים לגבי העסקת חניכים יפנו לסניף תל אביב של אגוד המוסכים בטל': 03-5620113 אל גב' שגית. או לפנות ישירות ל-אמי אבני – מנהלת השמה והכשרה ב"בית הגלגלים", 054-7864246 .

מערכת

לצפיה בכתבה המלאה

כניסה לחברים
עיצוב ובניה B-net digital
error: Content is protected !!