איגוד המוסכים בישראל

רכבה של צופית גרנט נגנב מהמוסך

רכבה של השחקנית ומגישת הטלוויזיה צופית גרנט נגנב ממוסך בו הוא מטופל כבר שנים רבות. מתברר כי הרכב נגנב ע"י כנופיה מוכרת למשטרה.

בעקבות גנבת הרכב של צופית, איגוד המוסכים החליט לרענן את הנהלים ולהפיץ בשנית חוזר שהופץ לבעלי המוסכים כבר ב 2008 ובו הנחיות מפורטות כיצד למנוע גנבת רכבם של לקוחות מהמוסך.

על פי החוזר האפשרויות לגנבת רכב מהמוסך הן מגוונות: גנבת מפתחות יחד עם הקוד הסודי שמוצמד למפתחות, התחזות לעובד או לשליחו של בעל הרכב וקבלת המפתחות במרמה, גנבת רכב מחצר המוסך לאחר שעות העבודה, גנבת כלי רכב אשר מושארים מונעים בתוך המוסך ללא השגחה ולקוח אשר מבקש מבעל המוסך להשאיר את הרכב מחוץ למוסך לאחר שעות הפעילות על מנת שהוא יבוא לאספו.

בחוזר מבקשים מבעלי המוסכים  לשמור כראוי על המתחמים בהם חונים כלי רכב שמגיעים לתיקון במוסך, לא להשאיר רכב מונע ללא השגחה, להקפיד על שמירת מפתחות כלי הרכב, להקפיד על שמירת מפתחות כלי הרכב ולהפקידם בכספת במהלך יום העבודה, לא להשאיר בתוך הרכב רישום עם הקוד הסודי, להכניס את מפתחות הרכב לכספת בסוף כל יום עבודה ובסוף כל שבוע עבודה, להקפיד על נהלי שחרור הרכב ולוודא כי ה "שליח, איננו גנב חס וחלילה ולוודא כראוי כי פוליסת הביטוח של העסק מכסה כנדרש את בעל המוסך כנגד גניבת כלי רכב.

לדברי רונן לוי, יו"ר איגוד המוסכים: "לצערנו, התופעה עלולה להתרחש מבלי שתמיד תהיה לנו היכולת למנוע אותה. עם זאת, החלטנו לרענן את הנהלים, על מנת להשתדל ולמנוע עד כמה שניתן הפסדים ונזקים כספיים, עוגמת הנפש ואי נעימות הנגרמים הן ללקוחות המוסך והן לבעלי המוסכים"

בנוסף, איגוד המוסכים מזמין את כל מי שרכבו נגנב ממוסך לייעוץ במשרדי האיגוד בטלפון: 03-5453203

כניסה לחברים
עיצוב ובניה B-net digital
error: Content is protected !!